خانه / خبر news / آتش سوزی در نخلستان های آبسرد بزمان…

آتش سوزی در نخلستان های آبسرد بزمان…

باران پاتوق : آتش سوزی در نخلستان های آبسرد بزمان…

خبرگزاری ایلنا: بخشدار بزمان  ضمن اعلام خبر آتش‌سوزی در نخلستان‌های آب سرد بزمان، گفت: آتش سوزی در نخلستان های آب سرد بزمان از ساعتی پیش آغاز شده و پس از اطلاع از این موضوع نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شده اند.

عباس داوودی گفت: باتوجه به اینکه نخلستان ها و باغات کشاورزی در منطقه بزمان در امتداد یکدیگر قرار دارند هنوز آمار دقیقی از میزان خسارت به این نخلستان اعلام نشده است .

وی با اشاره به اعزام دو ماشین آتش نشانی از شهرهای همجوار به محل آتش سوزی در بزمان، در ادامه گفت: نیروهای امدادی که از شهرهای همجوار به بزمان اعزام شده‌اند به دلیل بعد مسافت تاکنون در محل حاضر نشده اند.

وی با اشاره به اینکه دو دستگاه ماشین آتش‌نشانی درمحل حادثه حضور دارد، گفت: هم اکنون نیروهای امدادی و مردم منطقه در محل آتش سوزی حضور داشته و در تلاشند تا هرچه زودتر این آتش سوزی را مهار کنند اما متاسفانه وزش باد شدید سبب تشدید آتش سوزی شده و مهار آتش را دچار مشکل کرده است .

داوودی در پایان گفت: علت دقیق آتش سوزی تاکنون مشخص نشده است و اطلاعات دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/556625/%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%AE%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%A8%D8%B3%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86

عضویت در کانال باران پاتوق

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد…

باران پاتوق : وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد… خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *