خانه / خبر news / آمریکا، مایل به حل بحران سوریه نیست…

آمریکا، مایل به حل بحران سوریه نیست…

باران پاتوق : آمریکا، مایل به حل بحران سوریه نیست…

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، نبیل طعمه نماینده پارلمان سوریه گفت: هنگامی که سوریه با حمایت دوستان و متحدانش موفقیت هایی به دست می آورد و با نزدیک شدن مذاکرات ژنو و آستانه ۵ ، آمریکا تحرکات خود را علیه ارتش سوریه تشدید می کند.

وی افزود: آمریکا هر زمان که ارتش سوریه در تحولات میدانی به دستاوردهایی دست می یابد و به مرکز داعش نزدیک می شود، مستقیما وارد عمل می شود. هدف قرار دادن جنگنده های سوری، یکی از استراتژی های ائتلاف برای حمایت از تروریسم است.

طعمه تاکید کرد: تحرکات آمریکا نشان دهنده آن است که مایل نیست در روند سیاسی در سوریه وارد شود و با روسیه همکاری کند تا راهکاری برای حل بحران پیدا شود و تروریسم از منطقه و دنیا رخت بربندد و توافق سوری-سوری به دست آید.

وی افزود: هنگامی که ائتلاف بین المللی که آمریکا طرف اساسی در آن است جنگنده سوری را هدف قرار می دهد، مفهومش این است که آماده سرنگونی هر جنگنده ای است. هنگامی که روسها این اقدام را خصمانه و تجاوز به حاکمیت سوریه می دانند و این موضوع سبب لغو هماهنگی هوایی میان روسیه و آمریکا می شود،تهدیدی در بالاترین سطح از جانب مسکو بود زیرا آمریکا از حد گذشته است.

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/557115/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D9%84-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

عضویت در کانال باران پاتوق

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

مصر دو راه پیش روی قطر گذاشت…

باران پاتوق : مصر دو راه پیش روی قطر گذاشت… خبرگزاری ایسنا: سامح شکری، وزیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *