خانه / خبر news / بوسه‌‌ی امیر قطر که دل سعودی ها را آتش زد!…

بوسه‌‌ی امیر قطر که دل سعودی ها را آتش زد!…

باران پاتوق : بوسه‌‌ی امیر قطر که دل سعودی ها را آتش زد!…

پایگاه خبری شبکه العالم: ویدئویی که از امیر قطر در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد شیخ تمیم به مناسبت عید فطر از شیخ یوسف قرضاوی استقبال کرده و عمامه وی را بوسیده است.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی در اقدامی چالشی، به مناسبت عید فطر، با قرضاوی پدر معنوی اخوان المسلمین – که کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، نامش را در زمره افراد و سازمان های تروریستی قرار داده اند- در قصر خود دیدار کرد.

آن دو هنگام دیدار، مکالمه دوستانه ای رد و بدل می کنند و سپس امیر قطر عمامه قرضاوی را می بوسد. عربستان، امارات، بحرین و مصر، نام قرضاوی را جزو ۵۹ شخص و ۱۲ سازمان دارای روابط خاص با قطر قرار داده اند.

این کشورها اخیرا برای آشتی با قطر درخواست هایی را از طریق کویت به دست مقامات دوحه رسانده و قطع ارتباط مورد ادعای خود با سازمان های «تروریستی، قومیتی و ایدئولوژیک» از جمله اخوان المسلمین، حزب الله لبنان، القاعده و داعش را از دوحه خواستار شده اند.

گفتنی است، پیش از این شماری دیگر از سران عرب ازجمله محمد بن راشد امیر دبی، در دیدارهای خود با قرضاوی، بر پیشانی او بوسه زده بودند، اما از مدتی پیش که روابط کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با قطر تیره شده است، قرضاوی به یکی از خطوط قرمز بدل گشته و بوسۀ اخیر امیر قطر می تواند جنجال دیگری بر این بحران اضافه کند.

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/557209/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D9%87%E2%80%8C%E2%80%8C%DB%8C-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%B7%D8%B1-%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%84-%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B2%D8%AF

عضویت در کانال باران پاتوق

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

مصر دو راه پیش روی قطر گذاشت…

باران پاتوق : مصر دو راه پیش روی قطر گذاشت… خبرگزاری ایسنا: سامح شکری، وزیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *