خانه / خبر news / حوادث / تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عکس

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عکس

تجاوز جنسی

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عکس

باران پاتوق : در یکی از پروازهای خارجی نیوجرسی مردی آمریکایی به جرم سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت قربانیش هنگام خواب از حکم اعدام تبرئه شد.

به نقل از واشنگتن پست: سال گذشته پس از پرواز هواپیمای مسافربری بوئینگ از نیوجرسی آمریکا به مقصد نیو آرک “باور آکسال” ۴۹ ساله متولد ترکیه اما بزرگ شده و شهروند آمریکا به اتهام سوؤ استفاده جنسی از قربانی خود هنگام خواب پس زا فرود هواپیما توسط نیروهای پلیس دستگیر و در دادگاهی که علیه وی تشکیل شد و به اعدام محکوم شد.–baranpatogh–

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عکس

روز پنج شنبه به دلیل در خواست به جریان انداختن پرونده به خواسته وکیل مدافعه باورآکسال به منظور تجدید نظر دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد حکم اعدام وی تا مشخص شدن وضعیت پرونده لغو گردید.

به گفته قربانی(دختر ۱۸ ساله) هنگامی که وی بیدار شد هر یک از لباسهای خود را در اطراف خود مشاهده کرد و از آنچه برایش اتفاق افتاده بود چیزی به یاد نمی آورد.

این موضوع که چطور آنان به قسمت افراد ویژه که در آن پرواز مسافربری نداشته سؤالی است برای دادستان دادگاه که نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر دارد همچنین این سؤال نیز برای هیئت منصفه در مورد خواب بودن و حرکت کردن و حضور در محل مورد نظر نیز مطرح است.

در دادگاهی که روز گذشته برگزار شد “باور اکسال” ادعا کرد که هر اتفاقی که در آن موقع افتاده با رضایت طرفین صورت گرفته است.

اما فرد قربانی که به خواسته اش نامی از وی منتشر نشده ادعای وی را رد کرده و حتی از مسئولین آن پرواز خواسته است اگر فیلمی ضبط شده از آن روز دارند برای روشن شدن اینکه چطور وی در آن محل حضور پیدا کرده به دادگاه ارائه دهند.

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

قصه تلخ قتل و تجاوز زنی جوان که تازه مادر شده بود

قصه تلخ قتل و تجاوز زنی جوان که تازه مادر شده بود باران پاتوق : جنگل …

۳ دیدگاه

  1. مطالب جالب جنسی بذاری.عالی بود

  2. خاک تو مخ شون که میخواستن به این بیچاره ها تجاوز کن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *