خانه / خبر news / حوادث / تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عكس

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عكس

تجاوز جنسی

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عكس

باران پاتوق : در یكی از پروازهای خارجی نیوجرسی مردی آمریكایی به جرم سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت قربانیش هنگام خواب از حكم اعدام تبرئه شد.

به نقل از واشنگتن پست: سال گذشته پس از پرواز هواپیمای مسافربری بوئینگ از نیوجرسی آمریكا به مقصد نیو آرك “باور آكسال” 49 ساله متولد تركیه اما بزرگ شده و شهروند آمریكا به اتهام سوؤ استفاده جنسی از قربانی خود هنگام خواب پس زا فرود هواپیما توسط نیروهای پلیس دستگیر و در دادگاهی كه علیه وی تشكیل شد و به اعدام محكوم شد.–baranpatogh–

تجاوز جنسی وحشیانه در هواپیما/ عكس

روز پنج شنبه به دلیل در خواست به جریان انداختن پرونده به خواسته وكیل مدافعه باورآكسال به منظور تجدید نظر دادگاهی كه روز گذشته تشكیل شد حكم اعدام وی تا مشخص شدن وضعیت پرونده لغو گردید.

به گفته قربانی(دختر 18 ساله) هنگامی كه وی بیدار شد هر یك از لباسهای خود را در اطراف خود مشاهده كرد و از آنچه برایش اتفاق افتاده بود چیزی به یاد نمی آورد.

این موضوع كه چطور آنان به قسمت افراد ویژه كه در آن پرواز مسافربری نداشته سؤالی است برای دادستان دادگاه كه نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر دارد همچنین این سؤال نیز برای هیئت منصفه در مورد خواب بودن و حركت كردن و حضور در محل مورد نظر نیز مطرح است.

در دادگاهی كه روز گذشته برگزار شد “باور اكسال” ادعا كرد كه هر اتفاقی كه در آن موقع افتاده با رضایت طرفین صورت گرفته است.

اما فرد قربانی كه به خواسته اش نامی از وی منتشر نشده ادعای وی را رد كرده و حتی از مسئولین آن پرواز خواسته است اگر فیلمی ضبط شده از آن روز دارند برای روشن شدن اینكه چطور وی در آن محل حضور پیدا كرده به دادگاه ارائه دهند.

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

قصه تلخ قتل و تجاوز زنی جوان که تازه مادر شده بود

قصه تلخ قتل و تجاوز زنی جوان که تازه مادر شده بود باران پاتوق : جنگل …

3 دیدگاه

  1. مطالب جالب جنسی بذاری.عالی بود

  2. خاک تو مخ شون که میخواستن به این بیچاره ها تجاوز کن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *