خانه / خبر news / در طرف فلسطینی، هیچکس خواستار صلح نیست…

در طرف فلسطینی، هیچکس خواستار صلح نیست…

باران پاتوق : در طرف فلسطینی، هیچکس خواستار صلح نیست…

خبرگزاری مهر: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با متهم کردن فلسطینی ها به انجام عملیات تروریستی اعلام کرد که در طرف فلسطینی هیچکس خواستار صلح نیست.

 به نقل از روزنامه یدیعوت آحارانوت، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل در واکنش به عملیات شهادت طلبانه باب العامود (دروازه دمشق) در قدس اشغالی مدعی شد که رژیم صهیونیستی به مبارزه با آنچه تروریسم فلسطینی نامیده، ادامه خواهد داد.

بر اساس این خبر لیبرمن تأکید کرده که نظامیان رژیم صهیونیستی عاملان این گونه حوادث را هر کجا باشند تعقیب خواهد کرد.

وی ضمن انتقاد از تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: سکوت تشکیلات خودگردان فلسطین در برابر این عملیات و خودداری از محکوم کردن آن در حالی که جنبش فتح که ریاست آن را محمود عباس بر عهده دارد کشته شدن سه جوان فلسطینی (عاملان عملیات شهادت طلبانه) را جنایت اسرائیل توصیف کرده نشان میدهد که عباس شریک اسرائیل نیست و در طرف فلسطینی هیچکس خواستار صلح نیست.

در همین راستا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از بیم وقوع حملات مشابه خواستار افزایش نیروهای اسرائیلی در قدس اشغالی شده است.

در عملیات شهادت طلبانه ایی که روز جمعه گذشته به وسیله ۴ جوان فلسطینی اجرا شد یک نظامی اسرائیلی کشته و دو تن دیگر زخمی شدند در حالی که یکی از جوانان فلسطینی نیز زخمی شده بود.

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/551488/%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D9%81-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%87%DB%8C%DA%86%DA%A9%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%84%D8%AD-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

عضویت در کانال باران پاتوق

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد…

باران پاتوق : وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد… خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *