خانه / خبر news / کولر گازی، بار دیگر حادثه آفرید…

کولر گازی، بار دیگر حادثه آفرید…

باران پاتوق : کولر گازی، بار دیگر حادثه آفرید…

خبرگزاری ایرنا: تحمیل بار بر سیم های اسپلیت(کولرگازی ) و اتصالی آن در یک واحد مسکونی سبب ذوب شدن سیم ها و ایجاد آتش سوزی شد.

رئیس آتش نشانی کیش روز سه شنبه در حاشیه اتش سوزی به خبرنگار  گفت: حریق در ساعت 16 و 27 دقیقه به سامانه 125 و ستاد فرماندهی اعلام شد که همزمان ایستگاه های شماره سه و یک کمتر از سه دقیقه در محل حاضر شدند .

مهدی اسدی زنوز افزود: این آتش سوزی در طبقه هفتم یک مجتمع مسکونی رخ داده که آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که آتش و دود حاصل از آن از پنجره های این واحد مسکونی سر به بیرون کشده است .

وی تصریح کرد : نیروهای اتش نشان پس از اطفا حریق ،دود حاصل شده از این آتش سوزی را به وسیله دستگاه های مخصوص تهویه و تخلیه دود از محل خارج کردند .

وی تصریح کرد :در بررسی های به عمل آمده حریق بر اثر تحمیل بار اضافه بر سیم های اسپلیت در پذیرایی آغاز شدو پس از ریختن مذابه حاصل از اتصالی بر روی اجسام قابل اشتعال در زیر اسپیلیت آتش گسترش یافت .

رئیس آتش نشانی کیش افزود: علاوه بر اتش گرفتن بخشی از لوازم موجود در پذیرایی تمامی واحد نیز دچار دود گرفتگی شدید شد .

اسدی گفت : در زمان وقوع حریق ساکنان این واحد مسکونی در محل حضور نداشتند که پس از نشت دود به بیرون از واحد ، ازسوی سایر همسایگان خبردار شدند .

رئیس آتش نشانی کیش در پایان از کیشوندان و مالکان خواست تا با شروع فصل گرما نسبت به بررسی کابلهای اسپلیت و جعبه فیوزهای برق توسط شرکتهای فنی و مجرب اقدام و منازل خود را نیز بیمه اتش سوزی کنند .

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/556650/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AF

عضویت در کانال باران پاتوق

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

همچنین ببینید

وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد…

باران پاتوق : وقوع قتل‌های دسته جمعی در کرمان صحت ندارد… خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *